Rejestracja

W związku z pandemią COVID-19 i wynikającym z tego zagrożeniem ograniczamy naszą działalność do usług on – line, czyli wizyt psychiatrycznych oraz psychoterapii za pomocą odpowiednich aplikacji. Pacjenci pozostający w stałym leczeniu mają możliwość skorzystania z wizyty receptowej. Powyższe ograniczenie będzie trwało do 05.04.2020 z możliwością ewentualnego przedłużenia.

Rejestracja on – line (zalecana)

Wybierając tą formę rejestracji masz szybki i bezpośredni dostęp do informacji o wolnych terminach. Jeżeli potrzebujesz szybszej wizyty – możesz zostać poinformowany, gdy pojawi się taka możliwość. Wystarczy numer telefonu i adres e-mail.

Usługi zdalne np. terapia on – line lub wydanie e-recepty, wymagają wcześniejszego opłacenia – można zrobić to za pomocą PayU (przelew, Blik lub karta płatnicza) lub dokonania tradycyjnego przelewu na konto: 07 1090 2327 0000 0001 4168 2543.

W razie przelewu prosimy o przesłanie potwierdzenia na email sekretariat@cnt.info.pl.

Jeżeli masz trudności z rejestracją zapoznaj się z poradnikiem.

Inne sposoby rejestracji

Za pomocą formularza

Jeżeli nie posiadasz adresu e-mail lub chcesz zadać jakieś pytanie naszemu pracownikowi skorzystaj z formularza.

Rejestracja telefoniczna

W razie trudności w poradzeniu sobie z rejestracją za pomocą powyższych metod istnieje możliwość telefonicznej rejestracji pod numerem 503 382 175 . Zapraszamy do korzystania z tej formy kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 12:00. Jeżeli pracownik rejestracji nie odbierze telefonu – oddzwonimy do Ciebie w ciągu kilku godzin.